فروشگاه سایت

عضویت در کانال خودپرداز ایران

سود دستگاه خودپرداز

همانطور که در درآمد دستگاه خودپرداز اشاره شد، اشخاص حقیقی با سرمایه شخصی و یا با اخذ تسهیلات بانکی، اقدام به خرید دستگاههای خودپرداز از شرکتها می کنند. سپس بانک مربوطه، کارمزدهایی (سود دستگاه خودپرداز) را به مالک دستگاه پرداخت می نماید.

در شرایط خرید دستگاه خودپرداز نیز به شرایط محل نصب و مدارک مورد نیاز برای دریافت خودپرداز اشاره شده است.

با در نظر گرفتن شرایط فوق، اگر دستگاه خودپرداز در محل پرتردد نصب شود، منجر به سوددهی برای مالک وی خواهد بود. به طور متوسط اگر یک خودپرداز روزانه ۱۵ میلیون تومان پرداخت وجه داشته باشد و سهم پذیرنده (مالک دستگاه) ۶۰ درصد از کارمزد های شتابی باشد، میانگین درآمد ماهیانه وی ۳ میلیون تومان خواهد بود. به همین ترتیب اگر پرداخت روزانه ۳۰ میلیون تومان باشد، کارمزد ماهیانه ۶ میلیون تومان خواهد بود. بیشترین کارمزد مربوط به پرداخت وجه بوده و سایر کارمزد ها کمتر می باشند. (atmiran.com)

برای شروع کافیست با ما تماس گرفته و پس از عقد قرارداد و خرید دستگاه خودپرداز و راه اندازی آن، ماهیانه سود دستگاه خودپرداز را در حساب بانکی خود دریافت نمایید.

جهت اطلاع از آخرین قیمتها به فروشگاه سایت مراجعه نمایید همچنین آیدی تلگرام @atmiransales یا شماره تلفن ۰۲۱۸۸۵۰۵۵۴۵ داخلی ۱۳۱۳، آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشد.

با عضو شدن در کانال تلگرام خودپرداز ایران و خبرنامه ما نیز می توانید از آخرین اخبار و اطلاعات و فروش های فوق العاده و تخفیف ها با خبر شوید.

لینک عضویت در کانال : https://telegram.me/joinchat/AwSruj_YRQDUm6i74vI_2g

عضویت در خبرنامه

جهت اطلاع از محصولات جدید، فروشهای ویژه، مطالب فنی و مستندات، عضو خبرنامه سایت شوید.

شکیبا باشید...

سپاس از همراهی شما

به اشتراک بگذارید:
error: برای مجوز انتشار مطالب با ما تماس بگیرید