فروشگاه سایت

عضویت در کانال خودپرداز ایران

قیمت دستگاه خودپرداز

همانطور که در درآمد دستگاه خودپرداز اشاره شد، اشخاص حقیقی با سرمایه شخصی و یا با اخذ تسهیلات بانکی، اقدام به خرید دستگاههای خودپرداز از شرکتها می کنند. سپس بانک مربوطه، کارمزدهایی (سود دستگاه خودپرداز) را به مالک دستگاه پرداخت می نماید.

در شرایط خرید دستگاه خودپرداز نیز به شرایط محل نصب و مدارک مورد نیاز برای دریافت خودپرداز اشاره شده است.

در سود دستگاه خودپرداز نیز به مبلغ سود متصور ماهیانه اشاره شد.

اما برای شروع کار چقدر سرمایه اولیه برای خرید دستگاه خودپرداز لازم است. قیمت دستگاه خودپرداز نو در حال حاضر حدود ۴۰ تا ۵۰ میلیون تومان و در بعضی مدلها بیشتر نیز می باشد. در کنار خرید دستگاه، هزینه های سایت سازی، چاه ارت، یو پی اس و سایر ملزومات را نیز باید در نظر گرفت که می تواند تا ۵ میلیون تومان باشد.

البته در حال حاضر امکان خرید دستگاه خودپرداز دست دوم یا کار کرده نیز برای اشخاص موجود می باشد. قیمت دستگاه دست دوم بسته به مشخصات و وضعیت آن از نصف قیمت دستگاه نو به بالا می باشد. معمولاً با بودجه ۲۵ تا ۳۰ میلیون تومان می توان یک دستگاه خودپرداز دست دوم و متعلقات آن را تهیه کرده و با توجه به اینکه کارمزدهای واریزی بابت تراکنشها، ارتباطی به نو یا دست دوم بودن دستگاه خودپرداز ندارد، پس می توان با سرمایه کمتر، همان سود ماهیانه را دریافت کرد.

برای شروع کافیست با ما تماس گرفته و پس از عقد قرارداد و خرید دستگاه خودپرداز و راه اندازی آن، ماهیانه سود دستگاه خودپرداز را در حساب بانکی خود دریافت نمایید.

جهت اطلاع از آخرین قیمتها به فروشگاه سایت مراجعه نمایید همچنین آیدی تلگرام @atmiransales یا شماره تلفن ۰۲۱۸۸۵۰۷۰۲۲ داخلی ۱۵۵۸، آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشد.

با عضو شدن در کانال تلگرام خودپرداز ایران و خبرنامه ما نیز می توانید از آخرین اخبار و اطلاعات و فروش های فوق العاده و تخفیف ها با خبر شوید.

لینک عضویت در کانال : https://telegram.me/joinchat/AwSruj_YRQDUm6i74vI_2g

عضویت در خبرنامه

جهت اطلاع از محصولات جدید، فروشهای ویژه، مطالب فنی و مستندات، عضو خبرنامه سایت شوید.

شکیبا باشید...

سپاس از همراهی شما

به اشتراک بگذارید:
error: برای مجوز انتشار مطالب با ما تماس بگیرید