تاریخچه بانک شهر

موسسه مالی و اعتباری شهر با مجوز بانک مرکزی و با سهام‌داری شهرداری‌های تهران و سایر کلانشهرهای کشور، در تاریخ 87/11/21 فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد و بدین ترتیب شهرداری ها، چهره ‌نوینی را به خود گرفتند. تأمین نیاز شهرداری ها به اعتبارات کلان، تأمین نقدینگی و سرمایه و پوشش هزینه‎ها و مخارج شهر در راستای تحقق توسعه شهری و تجربه خودکفایی انگیزه‌ای اصلی برای برداشتن این گام بزرگ بود.

با توجه به پیگیری‌های فراوان مدیران ارشد شهرداری تهران و کلانشهرها و از سویی افزایش سرمایه توسط سهام‌داران تا سقف 2000 میلیارد ریال، در تاریخ 88/11/19 مجوز ثبت بانک شهر توسط بانک مرکزی با هماهنگی و تائید شورای عالی پول و اعتبار کشور صادر و در تاریخ 88/12/17 افتتاح گردید.

خودپرداز بانک شهر، عابر بانک شهر

بانک شهر نیز مانند سایر بانکهای کشور، متصل به شبکه شتاب بوده و خودپرداز های بانک شهر، به کلیه دارندگان کارت های عضو شبکه شتاب سرویس می دهند.

خودپرداز بانک شهر

تعداد خودپرداز بانک شهر

طبق جدید ترین گزارش بانک مرکزی که مربوط به اسفند 1402 می باشد، بانک شهر تعداد خودپردازهای خود را 1836 دستگاه عنوان کرده که این آمار مربوط به خرداد 1401 می باشد و بعد از آن آمار جدیدتری ارائه نکرده است.

شرایط واگذاری دستگاه خودپرداز بانک شهر

برای دریافت خودپرداز بانک شهر کافی است مدارک هویتی (شناسنامه و کارت ملی) و همچنین سند مالکیت یا اجاره نامه مربوط به محل نصب دستگاه خودپرداز بانک شهر را ارائه دهید. شرکت تضامین لازم را از شما دریافت کرده و با عقد قرارداد، دستگاه خودپرداز بانک شهر واگذار می گردد.

قیمت دستگاه خودپرداز بانک شهر

قیمت دستگاه خودپرداز بانک شهر بسته به برند و مدل و کیفیت دستگاه بین 50 تا 100 میلیون تومان (تابستان 1403) می باشد که برای گرفتن قیمت روز کافی است با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

تلفن همراه: 09202864727

تلفن ثابت: 02144037818

خرید و کانفیگ روتر برای اتصال به سوئیچ بانک شهر

برای اتصال خودپرداز به بانک شهر، باید دسترسی مناسب به اینترنت داشته باشید و برای این اتصال از یک روتر باید استفاده کنید. خودپرداز ایران، روتر مناسب برای اتصال به سوئیچ بانک شهر را کانفیگ کرده و در اختیار شما قرار می دهد و برای این کار نگرانی ای نخواهید داشت.

سود دستگاه خودپرداز بانک شهر

کارمزد دستگاه خودپرداز بانک شهر بدین صورت می باشد:

 • برداشت وجه: حاصلضرب مبلغ برداشت شده در ۱.۱% درصد. به عنوان مثال کارمزد برداشت وجه ۱۰۰ هزار تومانی، ۱۱۰۰ تومان می باشد.
 • انتقال وجه: ۴۳۰ تومان
 • پرداخت قبض و شارژ: ۱۵۰ تومان
 • اعلام موجوی: ۷۴ تومان
 • صورتحساب: ۱۰۰ تومان

زمان واریز کارمزد خودپرداز بانک شهر

کارمزد خودپرداز بانک شهر به صورت ماهیانه محاسبه شده و ۱۰ الی ۱۵ هر ماه کارمزد ماه قبل به حساب بهره‌بردار واریز می ­گردد.

رعایت فاصله مجاز با سایر خودپردازهای بانک شهر

در حال حاضر محدودیتی برای فاصله با سایر خودپردازهای بانک شهر وجود ندارد و از این بابت جای نگرانی نیست.

خدمات قابل ارائه توسط خودپردازهای بانک شهر

دستگاه های خودپرداز شعبه ای و خارج از شعبه بانک شهر، خدمات به شرح ذیل را به مشتریان ارائه می دهند:
 1. دریافت وجه نقد
 2. اعلام موجودی و دریافت گردش حساب
 3. انتقال وجه
 4. پرداخت قبوض
 5. خرید شارژ تلفن همراه
 6. تغییر رمز
 7. دریافت و تغییر رمزخرید اینترنتی
 8. کمک به بازسازی عتبات عالیات
 9. کمک به ستاد دیه و …

تغییر رمز اول کارت بانک شهر

برای تغییر رمز اول کارت بانک شهر باید با کارت بانکی بانک شهر به خودپرداز بانک شهر مراجعه نمایید و پس از وارد کردن کارت و انتخاب زبان و وارد کردن رمز، گزینه تغییر رمز را انتخاب کرده و سپس تغییر رمز اول کارت را انتخاب نمایید. پس از آن رمز جدید از شما پرسیده می شود و پس از ورود مجدد و تأیید، رمز اول کارت بانک شهر شما تغییر پیدا می کند.

 

4.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *