در مطلبی با عنوان جستجوی خودپرداز  روشی برای جستجوی ATM های اطراف خود معرفی کردیم که برای مشتری بسیار کاربردی است. مشتری بسادگی می تواند خودپردازهای اطرافش را جستجو کرده و به آن مراجعه کند.

اما این سیستم چه کمکی می تواند به دارندگان دستگاههای خودپرداز بکند؟

کافیست مشخصات خودپرداز خود را در google maps اضافه کنید تا سایرین با جستجوی ATM شما را پیدا کنند. برای این کار در نقشه گوگل، محل مورد نظر را لمس کرده و نگه دارید تا منوی زیر باز شود:

سپس MORE INFO را انتخاب نمایید تا به منوی زیر برسید:

با انتخاب گزینه Add a missing place فرم زیر باز می شود:

در این فرم می توانید برای دستگاه خود نامی انتخاب کرده و Category آنرا ATM انتخاب کنید. سپس می توانید سایر اطلاعات را نیز به دلخواه پر کنید. حتی عکس از دستگاه نیز می توانید قرار دهید. گوگل پس از بررسی درخواست شما، آنرا در نقشه قرار می دهد.

علاوه بر نرم افزار Google Maps موبایل، از سایت http://maps.google.com نیز می توانید استفاده نمایید و عملیات مشابه را انجام دهید. بدین ترتیب خودپرداز شما مانند خودپرداز سایر بانکها در نقشه ظاهر شده و گوگل مشتریان جدید را با جستجو به شما ارجاع می دهد.

تأیید اولیه توسط گوگل معمولاً کمتر از یک هفته زمان می برد و یک یا دو روز پس از آن در نقشه ظاهر می شود. در این شکل موقعیت نهایی تأیید شده خودپرداز را مشاهده می فرمایید.

 

1/5 - (1 امتیاز)