کلیه کالاهای فروشگاه سایت خودپرداز ایران، قبل از ورود به انبار، توسط کارشناسان شرکت کنترل کیفی شده و در صورت سلامت وارد انبار می شود. در این مرحله، عملکرد ماژولها نیز تست می شود. همچنین قبل از ارسال کالا برای مشتریان محترم نیز، وضعیت ظاهری کالا مجدد بررسی شده و در بسته بندی مطمئن برای مشتری ارسال می شود.

لطفاً قبل از خرید و دریافت کالا حتماً شرایط بازگرداندن کالا را مطالعه بفرمایید:

  1. قبل از امضای فرم تحویل کالا از پیک یا شرکتهای ارسال بار، بسته را باز کرده و وضعیت ظاهری کالا را بررسی نمایید. کالاهای ارسالی توسط شرکت همه بیمه می شوند. اما شرایط استفاده از بیمه زمانی است که مشتری کالای آسیب دیده را تحویل نگیرد و فرم را امضا ننماید. چون در صورت امضای رسید تحویل، امکان استفاده از بیمه و پس دادن کالا نیست. همچنین مسوولیت دریافت کالای آسیب دیده به عهده مشتری است و شرکت مسوولیتی در این باره نخواهد داشت.
  2. در صورتی که کالای دریافتی با کالای درخواست داده شده متفاوت است، ظرف همان روز پس از تماس با شرکت و تأیید همکاران می توانید کالا را به شرکت برگردانید و کالای جایگزین را دریافت نمایید. در صورتی که اشتباه از سمت پرسنل شرکت باشد، هزینه دریافت و ارسال کالای مجدد با شرکت می باشد.
  3. اگر مشتری در سفارش خود اشتباه کرده و کالای مشابه دیگری مد نظرش بوده است، می تواند پس از تماس با شرکت و تأیید همکاران اقدام به بازگرداندن کالا نماید. در این حالت، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا با مشتری می باشد. و البته در خصوص ماژولهایی که بورد یا لوازم الکترونیکی دارند، تأیید نهایی ملزم به تست مجدد توسط کارشناسان شرکت می باشد.
  4. حداکثر زمان تماس برای اعلام مغایرت در ارسال کالا، 24 ساعت پس از دریافت کالا می باشد و به تماسهای بعد از آن ترتیب اثر داده نخواهد شد.

تأکید می شود که اگر کالا در زمان ارسال آسیب ببیند و مشتری اقدام به دریافت آن و امضای فرم رسید بنماید، شرکت هیچ مسوولیتی بابت آن نخواهد داشت. بدلیل اینکه امکان پیگیری از شرکت حمل بار و دریافت خسارت از طریق بیمه میسر نمی باشد.

5/5 - (1 امتیاز)