سامانه ثبت خرابی دستگاههای خودپرداز

در این سامانه حتی بدون داشتن قرارداد پشتیبانی یا گارانتی، می توانید ایراد دستگاه خودپرداز خود را شرح داده و لاگ فایلهای مربوطه را پیوست درخواست خود کنید. کارشناسان ما پس از بررسی درخواست، با شما تماس خواهند گرفت و همواره قادر خواهید بود آخرین وضعیت درخواست خود را مشاهده نمایید.

 

راهنمای ثبت درخواست:

  1. موضوع (Subject): به عنوان مثال ریست شدن دستگاه، غیر فعال شدن، ضبط کارت، …
  2. شرح درخواست (Description): در این قسمت دقیقاً تاریخ و ساعت رخداد مشکلات را ذکر کنید. یا اگر مشکل تکرار می شود ذکر کنید که معمولا چه مدت یک بار این اتفاق می افتد و علائم آن چیست. مثلاً دستگاه کارت نمی گیرد. پیام … روی مانیتور مشتری و پیام … روی اپراتور پنل نمایش داده می شود. البته بهتر است از پیامها عکس بگیرید و پیوست کنید.
  3. نوع (Category): General
  4. اولویت (Priority): اهمیت موضوع و اولویت بررسی آنرا انتخاب نمایید
  5. پیوست: مهمترین بخش ثبت خرابی پیوست می باشد. بدون لاگ فایل و تصاویر مانیتور، پیدا کردن عامل خرابی و رفع آن خیلی مشکل می باشد. حتماً کلیه لاگ فایلهای مربوط به تاریخ رخداد مشکل را پیوست نمایید. برای نرم افزار یاس، از مسیر C:\Program Files\Yass کلیه فایلهای با پسوند log را برداشته و همچنین اگر مشکل مربوط به روزهای قبل است از مسیر C:\Program Files\Yass\LogArchive فایلهایی که نامشان با all.log شروع شده و مربوط به تاریخ و ساعت مورد نظر می باشند را کپی کنید. همچنین اگر پیام خطا روی مانیتور مشتری یا اپراتور پنل یا ژورنال مشاهده کردید از آن عکس گرفته و همراه با لاگ فایلها همه را پیوست نمایید.

دقت کنید که به درخواستهای ناقص و بدون لاگ و یا درخواستهای کلی مثلاً “دستگاه من مدام ریست می شود” یا  “دستگاه من بعضی کارتها را ضبط می نماید” و درخواستهای مشابه، ترتیب اثر داده نخواهد شد. حتماً تاریخ و ساعت باید ذکر شده و لاگ فایلهای کامل و تصاویر کامل باید پیوست شود.

 

Rate this page