پیرو مطلب “LG CNS قصد دارد واحد خودپرداز خود را واگذار کند”، بنا به گزارش Business Korea، این پروژه (واگذاری واحد خودپرداز ال جی) در حال نهایی شدن می باشد.

با توجه به منابع صنعت سرمایه گذاری در بانکداری، LG CNS در 6 سپتامبر، قرارداد فروش واحد خودپرداز خود را با ATEC امضا کرد. با وجود دارایی هایی به ارزش 56.48 میلیون دلار و فروش سالانه 79.42 میلیون دلار، قیمت فروش بسیار پایین تر از حد انتظار می باشد. این به این دلیل است که LG CNS و ATEC موافقت کرده اند که استخدام و شرایط کاری کارکنان را تضمین کنند.

قیمت فروش شامل کارکنان کنونی بخش ATM، لایسنس ها و قراردادهای پشتیبانی جاری، زمین و ساختمان کارخانه Pyeongtaek، موجودی و حقوق مالکیت معنوی مانند حق امتیاز و اختراعات ثبت شده می باشد. انتظار میرود LG CNS جهت نهایی کردن این موضوع در اواخر اکتبر یک نشست عمومی سهامداران برگزار کند و روند فروش را در اوایل دسامبر به پایان برساند.

LG CNS در بخش خودپرداز تا کنون ضررهایی را متحمل شده است. در سال 2015 با کاهش 40 درصدی فروش (52.95 میلیون دلار)، 13.41 میلیون دلار ضرر را تجربه کرد. با اینکه فروش سال گذشته به 78.72 میلیون دلار رسید، اما ضرر 10.68 میلیون دلاری را تجربه کرد. همچنین در ماه می امسال ضرر 970,874 دلاری داشت که این ضرر ادامه خواهد داشت.

ATEC در حال برنامه ریزی برای رشد کسب و کاری است که سه سال ضرر نشان داده است و می خواهد آنرا از طریق امور مالی هوشمند از جمله اینترنت بانک و صادرات محصولات انجام دهد. این شرکت امید دارد با راه اندازی کسب و کار جدید، رشد آنرا تضمین کند. این پروژه (واگذاری) در تاریخ 6 دسامبر سال 2020 به پایان می رسد.

در همین حال، اتحادیه کارگری LG CNS، که با فروش واحد ATM مخالف است، از ماه جولای (تیر) اقدام به مقابله کرده است. این اتحادیه معتقد است که فروش این واحد بخشی از برنامه بازسازی شرکت است. بنابراین گفته می شود که مبارزه کاملی با این فروش، از جمله اعتصاب، صورت می گیرد.

Rate this post