نصب خودپرداز در مغازه از راههای افزایش درآمد شماست. اگر مغازه یا فروشگاه شما مشتری زیادی دارد می توانید با نصب خودپرداز در مغازه خود، درآمد خود را افزایش دهید. برای این کار ابتدا باید با سود دستگاه خودپرداز آشنا شوید.

atm-at-shop

سود دستگاه خودپرداز

دستگاه عابربانک یا خودپرداز دستگاهی است که می تواند عملیات بانکی را بدون حضور کارمند بانک انجام دهد. عملیات بانکی یا همان تراکنش های بانکی مانند مانده حساب، صورتحساب، برداشت وجه، انتقال وجه و … می باشند. امکان خرید دستگاه خودپرداز شخصی در حال حاضر برای همه مردم میسر می باشد. پس از خرید و راه اندازی دستگاه خودپرداز، به ازای هر تراکنش، صاحب دستگاه سود دریافت می کند. برای آشنایی با سود دستگاه خودپرداز شخصی می توانید این مطلب را مطالعه فرمایید.

بهترین مکان برای نصب دستگاه خودپرداز

در واقع بهترین مکان برای نصب دستگاه خودپرداز، جایی است که بیشترین رفت و آمد و حضور مردم در آنجا باشد. هر چه حضور مردم یا اصطلاحاً پاخور بیشتری باشد، به طور متوسط استفاده از دستگاه خودپرداز هم بیشتر خواهد شد. استفاده بیشتر از دستگاه خودپرداز نیز منجر به دریافت کارمزد بیشتر خواهد شد. معیارهایی که برای نصب عابربانک در مغازه خود باید در نظر بگیرید بدین شرح می باشد:

امنیت دستگاه خودپرداز در مغازه

قبل از هر کاری باید بدانید که دستگاه خودپرداز شما مثل یک گاوصندوق پر از پول است. برای حفاظت از آن باید اقدامات فیزیکی و غیر فیزیکی متفاوتی انجام دهید. بهتر است برای دستگاه خودپرداز در مغازه حفاظ فلزی نصب کنید که امکان جابجایی و سرقت از آن وجود نداشته باشد. نصب دوربین مداربسته که از چند جهت دستگاه شما را مانیتور کند اقدام بعدی اجباری برای عابربانک شما در مغازه می باشد. علاوه بر نصب دوربین، بهتر است دزدگیر نیز نصب کنید که در مواقع سرقت، فعال شود تا آسیبی به دستگاه خودپرداز شما نرسد.

با تمام اقدامات امنیتی ای که برای دستگاه خودپرداز خود در مغازه انجام می دهید، بیمه کردن دستگاه نیز یک اقدام موثر برای این است که خیالتان راحت شود. بیمه وجه داخل دستگاه، بیمه وجه در گردش و سایر بیمه های مرتبط، برای شما می تواند آسودگی به همراه داشته باشد.

تجهیزات جانبی برای نصب عابربانک در مغازه

اول از همه شما به برق مناسب و اینترنت نیاز دارید که دستگاه روشن و به شبکه بانک متصل شود. برق شهری معمولاً دچار نوسان بوده و پایدار نیست، لذا نصب یو پی اس از نوع آنلاین به شدت پیشنهاد می شود. یو پی اس فقط برای روشن ماندن دستگاه خودپرداز هنگام قطع برق کاربرد ندارد و کاربرد مهم دیگر آن، حفاظت در مقابل نوسان های برق و جلوگیری از آسیب رسیدن به دستگاه خودپرداز می باشد. برای اینترنت نیز نیاز نیست که شما اینترنت با حجم بالا تهیه کنید چرا که دستگاه خودپرداز حجم مصرفی پایینی دارد. بهتر است یک اینترنت پایدار و بدون قطعی و ترجیحاً از دو تأمین کننده مختلف تأمین کنید که در مواقع قطعی یک کدام، دیگری به کمک شما بیاید.

عابربانک سالنی یا دیواری

معمولاً مغازه های کوچک با دسترسی از بیرون و پیاده رو، مناسب خودپرداز دیواری هستند. اما اگر فروشگاه بزرگی دارید که مانند فروشگاههای زنجیره ای، تعداد زیادی از مردم در بیشتر ساعات شبانه روز وارد آن می شوند، بهتر است یک خودپرداز سالنی برای داخل فروشگاه خود نیز تدارک ببینید.

نصب خودپرداز در مغازه

اگر موارد فوق را بررسی کردید و فکر می کنید مغازه یا فروشگاه شما کاندید مناسبی برای نصب خودپرداز شخصی می باشد، با ما به شماره 02144037818 تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

آشنایی با انواع خودپرداز

قیمت خودپرداز

4.9/5 - (9 امتیاز)