XFS یا eXtensions for Financial Services به زبان ساده، یک زبان مشترک برای ارتباط با ماژولهای دستگاههای بانکی مانند خودپرداز می باشد. اگر نرم افزار خودپرداز اصطلاحاً XFS Compatible باشد، برای جایگزین کردن یک ماژول کافی است فقط درایور یا Service Provider آن جایگزین شود. همچنین یک نرم افزار واحد می تواند روی مدلهای مختلف خودپرداز با ماژولها و مشخصات فنی متفاوت، کار کند. آموزش XFS از جمله خدمات منحصر به فرد خودپرداز ایران می باشد.

آموزش XFS

در XFS اسامی ماژولها بصورت ذیل می باشد:

تمامی خودپردازهای موجود در کشور XFS Compatilbe می باشند.

آموزش مهارتهای مرتبط با خودپرداز، مخصوصاً امور نرم افزاری همواره چالش افراد علاقه مند مخصوصاً کارشناسان بانکی می باشد. شرکتها معمولاً دانش فنی را در انحصار خود داشته و آموزشهای تخصصی در این حوزه ارائه نمی گردد. کلاسهای آموزشی برگزار شده طبق قراردادهای خرید دستگاه خودپرداز نیز عمدتاً مربوط به عملیات کاربری و راهبری دستگاههای خودپرداز می باشد.

مفتخریم به اطلاع بانکها و موسسات مالی و شرکتهای مربوطه برسانیم که دوره عمومی آموزش XFS به درخواست شما قابل برگزاری می باشد. در صورت نیاز به آموزش XFS و یا آماده سازی Service Provider مربوط به یک ماژول جدید و یا رفع ایرادات، با ما در تماس باشید.

آموزش XFS

Rate this post