واگذاری دستگاه خودپرداز

واگذاری دستگاه خودپرداز شخصی از طرف بانک ها، هم به بانک ها برای افزایش تعداد دستگاه های خودپرداز کمک می کند و هم به اشخاص برای درآمد زایی. بانکها با واگذاری خودپرداز یا عابربانک شخصی، در محل هایی که تردد زیاد و دستگاه خودپرداز کم می باشد، به مردم خدمات بهتری می دهند. یک دستگاه خودپرداز شخصی همانند خودپرداز بانک، کلیه خدمات را انجام می دهد و فقط مالکیت آن شخصی می باشد. محل نصب خودپرداز شخصی، می تواند مغازه، نانوایی، تعمیرگاه و یا هر محل دیگری باشد.

شرایط واگذاری دستگاه خودپرداز بانک شهر

بانک شهر از بانک های پیشرو در واگذاری دستگاه خودپرداز شخصی می باشد. اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند با مشارکت در طرح خودپردزاهای شخصی بانک شهر، با بانک شریک شوند و کسب درآمد کنند. شهروندانی که محل مناسبی برای نصب خودپرداز دارند می توانند با تماس با کارشناسان ما و اطلاع از مدارک مورد نیاز، این درآمدزایی را شروع نمایند. برای دریافت سوئیچ بانک شهر مدارک هویتی مانند شناسنامه و کارت ملی، سند مالکیت یا اجاره نامه محل نصب دستگاه و همچننی تضامین مربوطه مورد نیاز می باشد.

شرایط واگذاری دستگاه خودپرداز بانک شهر

شرایط واگذاری دستگاه خودپرداز بانک ملی

بانک ملی ایران همواره جزو چند بانک برتر در زمینه تعداد دستگاههای خودپرداز و همچنین کارت عابربانک بوده است. این بانک به لحاظ قدمت و وسعت بعد از بانک سپه دومین بانک در کشور می باشد. طبق آخرین آمار خودپرداز در ایران تا پایان شهریور 1401 بانک ملی ایران با بیش از 85 میلیون کارت بانکی، بیشترین کارت عابربانک صادره در کشور را دارد و با بیش از 8 هزار خودپرداز، در رتبه اول تعداد خودپرداز نصب شده در کشور می باشد. به همین دلیل، واگذاری خودپرداز شخصی توسط بانک ملی ایران توجیه اقتصادی برای اشخاص ندارد. مهمترین دلیل آن این است که زمانی کارمزد به دارنده خودپرداز تعلق می گیرد که کارت بانکی شخص متعلق به بانکی بجز دستگاه خودپرداز باشد و چون دارندگان کارت بانک ملی، درصد بالایی از مشتریان دستگاه های خودپرداز این بانک را تشکیل می دهند، پس به ایشان کارمزدی تعلق نمی گیرد.

شرایط واگذاری دستگاه خودپرداز بانک ملت

همانطور که در بخش قبل اشاره شد بانک ملت نیز جزو بانک های پیشرو در ارائه خدمات بانکی و صدور کارت عابربانک و نصب دستگاه خودپرداز می باشد. طبق آخرین آمار خودپرداز در ایران تا پایان شهریور 1401 بانک ملت بیش از 50 میلیون کارت بانکی صادر کرده است. پس واگذاری دستگاه خودپرداز بانک ملت نیز برای اشخاص توجیه اقتصادی ندارد چرا که درصد بالایی از مشتریان معمولاً دارندگان کارت بانک ملت می باشند. بنابراین واگذاری دستگاه خودپرداز بانک ملت به اشخاص انجام نمی شود و سوئیچ بانک ملت در اختیار اشخاص قرار نمی گیرد.

شرایط واگذاری دستگاه خودپرداز بانک سامان

بانک سامان از بانک های خصوصی کشور می باشد که در زمینه نصب خودپرداز های خارج از شعب همواره پیشرو بوده است. این بانک با داشتن شبکه گسترده خودپردازهای خارج از شعب، نیازی به واگذاری دستگاه خودپرداز به اشخاص ندارد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *