کوچکترین دستگاه خودپرداز

کوچترین دستگاه خودپرداز از نظر ابعاد و اندازه مهمترین سوالی است که افرادی که قصد خرید دستگاه خودپرداز دارند از فروشنده دستگاه خودپرداز می پرسند. اکثر مغازه داران یا افرادی که می خواهند در محل خود دستگاه خودپرداز نصب کنند، معمولاً با کمبود فضا مواجه هستند. در نتیجه هر سانتی متر از ابعاد دستگاه برای آنها مهم است. در این مطلب قصد داریم تا انواع دستگاه خودپرداز را برای شما معرفی کنیم و در ادامه شما را برای خرید کوچکترین دستگاه خودپرداز راهنمایی کنیم.

انواع دستگاه خودپرداز

یکی از انواع تقسیم بندی خودپردازها از نظر ظاهری، تفکیک آنها به دو نوع دیواری و سالنی می باشد. خودپرداز دیواری ابعاد بزرگتری دارد، در دریچه نصب می شود و اپراتوری آن از داخل و کارهای مشتری از سمت بیرون انجام می شود. خودپرداز سالنی ابعاد کوچکتری دارد و در فضای داخل سالن نصب می شود و کار مشتری و اپراتور دستگاه هر دو از جلوی دستگاه انجام می شود.

خودپرداز دیواری و سالنی

انتخاب خودپرداز مناسب محل

با توجه به توضیحات فوق، اگر شما مغازه ای دارید که می توانید بخشی از نمای آنرا به دستگاه خودپرداز اختصاص دهید، بهتر است که خودپرداز دیواری تهیه کنید و آنرا در دریچه نصب کنید تا مشتری ها بتوانند به صورت 24 ساعته از آن استفاده کنند. در مقابل خودپرداز سالنی مناسب داخل فروشگاه، مترو، فرودگاه یا مکان های مشابه است.

ابعاد خودپرداز دیواری

خودپردازهای دیواری نسبت به خودپردازهای سالنی ابعاد بزرگتری دارند اما باز هم این خودپردازها ابعاد متنوعی دارند. به عنوان مثال خودپرداز دیواری NCR 5886 عرض تقریبی 80 سانتی متر و عمق (طول) و ارتفاع حدود 125 سانتی متر دارد. خودپرداز دیواری NCR 5887 در مقایسه با NCR 5886 حدود 15 سانتی متر عرض کمتری دارد.

سایر خودپردازهای دیواری نیز تقریباً ابعاد مشابهی دارند.

ابعاد خودپرداز سالنی

اگر دنبال خودپرداز کوچک هستید، خودپرداز سالنی NCR 5877 تنها 47 سانتی متر عرض دارد و عمق (طول) آن تقریباً 73 سانتی متر می باشد. این خودپرداز حتی از GRG H22N با 49 سانتی متر عرض نیز باریک تر است. بنابراین برای جایی که فضا خیلی محدود است می تواند بهترین انتخاب باشد. خودپرداز هیوسانگ سری 5600 نیز تقریباً هم عرض NCR 5877 می باشد و انتخاب بین این دو، انتخاب بین به روز بودن اما قیمت بالاتر می باشد. خودپرداز هیوسانگ از NCR با کیفیت تر و به روز تر می باشد، اما قیمت بالاتری دارد. خودپرداز بنکیت Q-Cash 25 با عرض تقریبی 54 سانتی متر از مدلهای گفته شده عریض تر بوده و همچنین این دستگاه خیلی قدیمی است و قطعات آن مخصوصاً صفحه کلید، در بازار بندرت یافت می شود. در این متن با ابعاد کوچکترین دستگاه خودپرداز آشنا شدید.

کوچکترین دستگاه خودپرداز

4.6/5 - (14 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *