دستگاه خودپرداز رایگان

جستجوی دستگاه خودپرداز رایگان یا دستگاه عابر بانک رایگان در اینترنت زیاد اتفاق می افتد اما نتیجه خاصی به دنبال ندارد. دلیل این موضوع این است که دستگاه خودپرداز یا عابر بانک مانند هر وسیله دیگری ارزشمند است و هزینه تولید داشته و نمی تواند رایگان باشد. اما چطور می توان خودپرداز رایگان تهیه کرد؟ بانک ها یا شرکت های سرمایه گذاری می توانند هزینه کرده و دستگاه خودپرداز را خریداری کنند و در محل پر رفت و آمد که متعلق به شخص دیگری است، آنرا نصب کنند. در واقع مالک آن محل وجهی بابت خرید خودپرداز پرداخت نمی کند و خودپرداز به صورت رایگان در اختیار وی قرار می گیرد و در قالب قرارداد مشارکت، از تراکنش های انجام شده توسط دستگاه کارمزد می گیرد. البته نوع دیگری از مشارکت هم وجود دارد که مالک مغازه، می تواند بخشی از مغازه خود را به بانک یا شرکت جهت نصب خودپرداز اجاره دهد. در این صورت، دیگر صاحب مغازه درگیر خدمات خودپرداز نمی باشد و از کارمزد های آن نیز مبلغی دریافت نمی کند و فقط اجاره محل دریافت می کند.

در روشهای فوق، کارمزد یا اجاره ناچیزی به مالک محل نصب خودپرداز پرداخت می گردد. اگر مایل به دریافت سود بیشتر هستید، بهترین راه، خرید دستگاه خودپرداز و اتصال آن به سوئیچ یک بانک معتبر می باشد. برای مشاوره و خرید دستگاه خودپرداز کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شماره تلفن ثابت واحد فروش خودپرداز: 02144037818

شماره همراه واحد فروش خودپرداز: 09202864727

دستگاه خودپرداز رایگان

فروش خودپرداز با سوئیچ بانکی رایگان

شرکتهای فروشنده دستگاه خودپرداز از جمله خودپرداز ایران می توانند در قبال ارائه خدمات سوئیچ بانکی و اتصال خودپرداز شخصی به بانک، هزینه دریافت کنند و یا این خدمات را به صورت رایگان انجام دهند. پس سوئیچ بانکی هم مانند دستگاه خودپرداز می تواند به صورت رایگان در اختیار شخص قرار گیرد. در واقع برای سوئیچ بانکی دو هزینه مد نظر است. هزینه اول سخت افزار و هزینه دوم لایسنس اتصال به سوئیچ است. برای سخت افزار معمولاً یک روتر باید خریداری شود که پس از خریداری برای شرکت ارسال می شود که کانفیگ شود. هزینه لایسنس نیز بسته به بانک متفاوت می باشد. پس علاوه بر دستگاه خودپرداز رایگان، باید هزینه سوئیچ بانکی را نیز در نظر گرفت.

خدمات رایگان خودپرداز

خدمات جانبی دستگاه خودپرداز پس از خرید شامل موارد زیر است. این خدمات هر کدام هزینه مستقلی دارند که بسته به نوع آن، متغیر می باشد. مثلاً هزینه حمل دستگاه بسته به شهر مقصد متغیر می باشد و اگر شهر مقصد و مبدأ یکی باشد کمترین هزینه و اگر در شهرهای دورتر باشد، هزینه حمل بیشتر می باشد. هزینه دریچه سازی و نصب نیز بسته به نوع محل نصب و جنس دیوار متغیر می باشد. برخی از مشتری ها تصورشان این است که این خدمات رایگان است در حالی که طبق توضیحات داده شده همه این موارد شامل هزینه می باشد.

  1. حمل دستگاه خودپرداز از انبار شرکت تا محل مشتری
  2. دریچه سازی و آماده سازی محل نصب خودپرداز
  3. نصب دستگاه خودپرداز در دریچه
  4. راه اندازی و اتصال دستگاه خودپرداز به سوئیچ بانکی
  5. آموزش های کاربری

شرایط خرید اقساطی دستگاه خودپرداز

اگر برای خرید خودپرداز سرمایه کافی ندارید و یا تمایل دارید سرمایه خود را برای وجه در گردش یا کارهای دیگر ذخیره کنید، می توانید با تماس با واحد فروش خودپرداز ایران از شرایط اقساطی اطلاع پیدا کنید. با پرداخت درصدی از مبلغ دستگاه خودپرداز و ارائه چک معتبر بابت باقی مبلغ، می توانید دستگاه خودپرداز را تحویل گرفته و از آن استفاده کنید.

وام خرید خودپرداز

در صورتی که برای تأمین مبلغ خرید دستگاه خودپرداز نیاز به وام دارید باز هم مشکلی نیست و می توانید با تماس با کارشناسان فروش خودپرداز ایران از شرایط پرداخت وام خرید خودپرداز مطلع شوید.

4.4/5 - (8 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *