قیمت دستگاه خودپرداز

قیمت دستگاه خودپرداز بسته به برند، مدل، کارکرد، کیفیت قطعات و ریفر آن از 10 میلیون تا بالای 100 میلیون تومان می باشد. یک خودپرداز با قیمت 10 میلیون تومان، خودپردازی کاکرده و از رده خارج می باشد که توسط بانک به مزایده گذاشته شده و معمولاً فقط بدنه آن قابل فروش به خریدارات ضایعات آهنی می باشد. اگر خودپردازی در حال کار باشد و ماژولهای داخلی آن سالم باشند حداقل 20 میلیون تومان در سال 1402 قیمت آن می باشد. در حال حاضر پرفروش ترین برندهای خودپرداز در بازار خودپرداز دست دوم، خودپردازهای NCR و WINCOR می باشند. خودپرداز های NCR مدلهای 5886 و 5887 و خودپردازهای WINCOR مدلهای 2050 و 2150 و … از مدلهای پرفروش می باشد. خودپرداز HYOSUNG نیز از خودپردازهای با کیفیت در بازار خودپرداز کشور می باشد. برای آشنایی با انواع برندهای خودپرداز موجود در کشور می توانید این مطلب را مطالعه بفرمایید.

قیمت دستگاه خودپرداز دیجیکالا

بسیاری از مردم با جستجوی قیمت خودپرداز در دیجیکالا، قصد خرید خودپرداز یا عابربانک از سایت دیجیکالا را دارند در حالی که دستگاه خودپرداز مثل سایر وسایل برقی یا الکترونیکی نیست که بتوان فقط آنرا از دیجیکالا خرید و سپس استفاده کرد. از طرفی در دیجیکالا فروش کالای دست دوم ممنوع می باشد و تقریباً همه خودپردازهایی که در بازار خودپردازهای شخصی در حال خرید و فروش هستند، دست دوم می باشند. پس اگر قصد خرید دستگاه خودپرداز را دارید، دیجیکالا سایت مناسبی برای این کار نمی باشد.

قیمت دستگاه خودپرداز بانک ملی

بانک ملی از بانکهای قدیمی و دولتی ایران می باشد که تعداد دستگاههای خودپرداز آن نیز جزو بیشترین تعداد در بین بانک های کشور بوده است. به همین دلیل بیشتر اشخاصی که قصد خرید خودپرداز شخصی را دارند، تصور می کنند داشتن خودپرداز بانک ملی، انتخاب مناسبی می باشد. اگر شما هم اینطور تصور می کنید پیشنهاد می کنم ابتدا متوسط درآمد خودپرداز را مطالعه کنید تا با نحوه سوددهی خودپردازهای شخصی آشنا شوید. به طور خلاصه یک خودپرداز شخصی زمانی سوددهی بالاتری دارد که کارت عابربانک مشتریان آن از بانکهای دیگر باشد. با توجه به اینکه تعداد عابربانک بانک ملی زیاد است، پس بسیاری از تراکنش های دستگاه بانک ملی سوددهی ندارند. پس اگر به دنبال خرید خودپرداز شخصی هستید، باید به دنبال خرید خودپرداز و اتصال آن به بانکی باشید که کارت کمتری دست مشتری ها دارد.

قیمت دستگاه خودپرداز بانک شهر

همانطور که در بخش قبل اشاره کردیم، خودپرداز شخصی بانکی بهتر است که مشتریان کمتری دارد. یکی از این بانک ها بانک شهر می باشد. بانک شهر امکانات ویژه ای برای خریداران خودپرداز شخصی فراهم کرده است که با خرید خودپرداز و اتصال آن به بانک شهر می توانند از مزایای آن بهره مند شوند.

شرایط واگذاری دستگاه خودپرداز بانک شهر

برای اتصال خودپرداز شخصی به بانک شهر تصاویر مدارک شناسایی و همچنین سند یا اجاره نامه ملکی و قرارداد و تضامین مربوطه که به اطلاع شما خواهد رسید مورد نیاز می باشد. پس از بررسی محل نصب دستگاه خودپرداز و مدارک، قرارداد شما تنظیم می شود که با عقد این قرارداد، دستگاه خودپرداز شما به بانک شهر متصل می شود.

دستگاه خودپرداز رایگان

دستگاه خودپرداز رایگان نیز موضوعی است که اشخاص بسیاری به دنبال آن هستند. در نظر داشته باشید که اگر می خواهید حداکثر سوددهی را با داشتن خودپرداز داشته باشید باید حتماً خودپرداز را خریداری کرده باشید و مالکیت آن متعلق به شما باشد. در حالی که اگر خودپرداز رایگان توسط بانک یا شرکتی برای شما نصب شده باشد، شما فقط مبلغی بابت در اختیار دادن محل خود برای نصب دستگاه خودپرداز دریافت می کنید که بسیار کمتر از کارمزد دستگاه خودپرداز می باشد.

قیمت دستگاه خودپرداز دست دوم

خرید دستگاه خودپرداز دست دوم بسیار به صرفه تر از خرید دستگاه خودپرداز نو می باشد و تقریبا همه اشخاص به دنبال خرید خودپرداز دست دوم با قیمت مناسب می گردند. قیمت خودپرداز نو حداقل دوبرابر قیمت خودپرداز دست دوم می باشد و خرید آن اصلاً توجیه اقتصادی برای درآمدزایی ندارد.

4.7/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *