در حال بارگذاری...

قیمت دستگاه خودپرداز

فروشگاه سایت

عضویت در کانال خودپرداز ایران

قیمت دستگاه خودپرداز

همانطور که در درآمد دستگاه خودپرداز اشاره شد، اشخاص حقیقی با سرمایه شخصی و یا با اخذ تسهیلات بانکی، اقدام به خرید دستگاههای خودپرداز از شرکتها می کنند. سپس بانک مربوطه، کارمزدهایی (سود دستگاه خودپرداز) را به مالک دستگاه پرداخت می نماید.

در شرایط خرید دستگاه خودپرداز نیز به شرایط محل نصب و مدارک مورد نیاز برای دریافت خودپرداز اشاره شده است.

در سود دستگاه خودپرداز نیز به مبلغ سود متصور ماهیانه اشاره شد.

اما برای شروع کار چقدر سرمایه اولیه برای خرید دستگاه خودپرداز لازم است. قیمت دستگاه خودپرداز نو در حال حاضر حدود 100 میلیون تومان می باشد، که برای سرمایه گذاری توجیه اقتصادی ندارد. لذا دستگاههای ریفربیشد (کارکرده و سرویس شده) با قیمت حدود 40 تا 60 میلیون تومان برای این کار پیشنهاد می گردد. در کنار خرید دستگاه، هزینه های سایت سازی، چاه ارت، یو پی اس و سایر ملزومات را نیز باید در نظر گرفت. سایت سازی می تواند از یک شیشه بری ساده با هزینه ناچیز شروع شود و یا با احتساب هزینه های بنایی و فلزی بالاتر هم باشد. برای راه اندازی چاه ارت باید با توجه به محل دستگاه بررسی کارشناسی کرد و عمق چاه، حجم مواد قابل استفاده و اجرت راه اندازی در هزینه تمام شده آن دخیل هستند. یو پی اس نیز با توجه به توان، باتری و برند و مدل آن قیمتهای مختلفی در بازار دارد.

با توجه به اینکه کارمزدهای واریزی بابت تراکنشها، ارتباطی به آکبند یا ریفر بودن دستگاه خودپرداز ندارد، پس می توان با سرمایه کمتر، همان سود ماهیانه را دریافت کرد.

برای شروع کافیست با ما تماس گرفته و پس از عقد قرارداد و خرید دستگاه خودپرداز و راه اندازی آن، ماهیانه سود دستگاه خودپرداز را در حساب بانکی خود دریافت نمایید.

شماره تماس مستقیم بخش فروش دستگاه خودپرداز (پاسخگویی در ساعات اداری روزهای کاری): 02188765339

شماره واتساپ بخش فروش دستگاه خودپرداز: 09202864727

پیج اینستاگرام خودپرداز ایران: instagram.com/atmiran

با عضو شدن در کانال تلگرام خودپرداز ایران و خبرنامه ما نیز می توانید از آخرین اخبار و اطلاعات و فروش های فوق العاده و تخفیف ها با خبر شوید.

لینک عضویت در کانال

error: Content is protected !!