کارمزد خودپرداز

کارمزد دستگاه خودپرداز طبق جدول زیر محاسبه می شود. منظور از تراکنشهای شتابی، تراکنشهای کارتهای غیر بانکی است که دستگاه به آن متصل است. مثلاً برای خودپرداز بانک شهر، اگر با کارت بانک ملی برداشت وجه انجام شود، تراکنش شتابی محسوب شده و کارمزد دارد. اما اگر با کارت بانک شهر برداشت وجه انجام شود، کارمزدی ندارد.

کارمزد پرداخت وجه طبق این فرمول محاسبه می شود:

مبلغ پرداختی x سهم پذیرنده (معمولاً 60%) 1.1x%

مثلاً در صورت پرداخت 15 میلیون تومان در یک روز، کارمزد دریافتی 15,000,000 ضربدر 60% ضربدر 1.1% و برابر با 99,000 می باشد. البته باید در نظر داشته باشید که پرداخت وجه به دارندگان کارتهای همان بانک، کارمزد ندارد. همچنین کارمزد سایر تراکنشها مثل انتقال وجه، مانده حساب، شارژ و … ناچیز می باشد. به طور تقریبی پرداخت 15 میلیون تومان در یک روز، مبلغ 100 هزار تومان کارمزد در آن روز یا 3 میلیون تومان کارمزد ماهیانه دارد.

همچنین فرض کنید روزانه تعداد 50 تراکنش انتقال وجه، 30 تراکنش خرید شارژ و پرداخت قبض و 20 تراکنش مانده حساب انجام می شود. کارمزد این تراکنشها به ترتیب 9000، 2700 و 600 تومان می شود. همانطور که می بینید بیشترین کارمزد مربوط به پرداخت وجه می باشد چون بصورت درصدی از مبلغ می باشد. مثلاً یک تراکنش برداشت وجه 200 هزار تومانی، 1320 تومان کارمزد خواهد داشت که حدوداً به اندازه 7 تراکنش انتقال وجه می باشد.

با ما تماس بگیرید: تلگرام @atmiransales یا شماره تلفن 02188765339، آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشد.

با عضو شدن در کانال تلگرام خودپرداز ایران نیز می توانید از آخرین اخبار و اطلاعات و فروش های فوق العاده و تخفیف ها با خبر شوید.

اینجا کلیک کنید

 

برای دریافت مشاوره تلفنی جهت خرید خودپرداز می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید. اگر در حال حاضر خارج از ساعت اداری و یا روز تعطیل می باشد نیز می توانید با کلیک روی آیکون تماس با ما که در گوشه راست پایین صفحه می بینید، درخواست تماس کنید که کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

4.6/5 - (10 امتیاز)