کمپانی NCR

خودپرداز NCR تولید شرکت NCR می باشد. این شرکت که نام آن مخفف National Cash Register می باشد بیش از 130 سال پیش در سال 1884 میلادی (معادل 1263 شمسی) در اوهایو آمریکا تأسیس شد.

مدل های خودپراز NCR در ایران

از مهمترین محصولات این شرکت که بانکهای ایران سالهاست از آن استفاده می کنند، خودپرداز NCR مدل Personas با رنج محصولات 58xx  می باشد. معروفترین این دستگاهها مدلهای 5886 و 5887 می باشند. این مدلها از سال 1998 توسط شرکت NCR تولید می شوند.

خودپرداز NCR در ایران

شرکت ایران ارقام نماینده شرکت NCR در ایران بود که حدود سال 1385 شمسی فعالیت مستقیم آن با شرکت اصلی قطع شد. البته هنوز دستگاه های قدیمی NCR در بازار خودپردازهای شخصی ایران، خرید و فروش می شوند. این خودپردازهای از رده خارج از کشورهای دیگر مخصوصاً ترکیه وارد ایران می شوند.

ویژگی های خودپرداز NCR

عمده دلیل استقبال از این مدلها، قیمت پایین در مقایسه با رقبای دیگر، فراوانی قطعات یدکی و کارشناسان فنی می باشد. عمده کارشناسان که زمانی در شرکت ایران ارقام مشغول به فعالیت بوده اند، در حال حاضر بصورت شخصی اقدام به تعمیر و سرویس این دستگاهها می نمایند. همچنین قوانین گمرکی کشور همچنان اجازه ورود دستگاههای ریفربیشد NCR به کشور را می دهد. لذا واردکنندگان کوچک و بزرگ، اشخاص و شرکتها، اقدام به وارد کردن این دستگاهها می نمایند.

کلیه ماژولها و قطعات خودپرداز NCR از خودپرداز ایران قابل خرید بوده و مشتری می تواند براحتی در سایت محصول مورد نظر را یافته و آنرا سفارش دهد.

مشاهده در سایت خودپرداز ایران

مشاهده قطعات در سایت خودپرداز ایران

خودپرداز NCR

4.7/5 - (4 امتیاز)