خرید عابر بانک شخصی

یکی از راه های درآمد زایی مطمئن در حال حاضر در صورتی که محل کسب شما پر رفت و آمد می باشد خرید عابر بانک شخصی می باشد. برای آشنایی با این روش درآمدزایی در ادامه با ما همراه باشید.

عابر بانک چیست؟

عابر بانک یا خودپرداز یا ATM دستگاهی است که به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته، تعدادی از عملیات بانکی را انجام می دهد. این عملیات شامل موارد زیر می باشد:

  1. مانده حساب یا صورتحساب
  2. دریافت وجه
  3. انتقال وجه
  4. پرداخت قبض
  5. خرید شارژ
  6. پرداخت قسط
  7. تغییر رمز کارت

از اوایل دهه 80 شمسی، انحصار مالکیت دستگاههای عابر بانک از بانکها خارج شد و پست بانک به عنوان اولین بانک در زمینه ارائه عابر بانک شخصی پیش قدم شد. پست بانک به دفاتر پیشخوان خدمات دولت مجوز خرید و بهره برداری از سوئیچ پست بانک را داد و مسوولین این دفاتر می توانستند با خرید عابر بانک بصورت شخصی و اتصال آن به سوئیچ پست بانک، در کارمزد آن با بانک شریک شوند.

خودپرداز پست بانک

عابر بانک شخصی یا خصوصی

عابر بانک شخصی، عابر بانکی است که مالک آن دیگر بانک نیست. یک شخصی حقیقی یا حقوقی غیر از بانک، می تواند نسبت به خریداری دستگاه عابر بانک از شرکت های معتبر فعال در این زمینه اقدام کند و پس از اتصال آن به بانک، از عابربانک کسب درآمد کسب کند.

درآمد عابر بانک یا سود دستگاه عابر بانک

به طور خلاصه، درآمد عابر بانک تقریباً 700 تومان به ازای هر 100 هزار تومان برداشت وجه می باشد. یعنی اگر روزانه 20 میلیون تومان از عابر بانک برداشت وجه شود، روزانه حدود 140 هزار تومان فقط از برداشت وجه درآمد کسب می کنید که ماهیانه معادل چهار میلیون و دویست هزار تومان می باشد. درآمد سایر تراکنشها نیز حدود 100 تا 200 تومان به ازای هر تراکنش می باشد که اگر روزانه 100 تا 200 تراکنش در نظر بگیریم، ماهیانه حدود یک میلیون تومان درآمد این تراکنشها خواهد بود که مجموعاً با درآمد برداشت وجه، ماهیانه حدود پنج میلیون تومان خواهد شد.

شرکتهای فروش دستگاه عابر بانک

شرکتهای زیادی برای فروش دستگاه عابر بانک یا خودپرداز فعال هستند اما حتماً باید قبل از خرید باید به رسمی بودن شرکت دقت کنید. برای این کار کافی است از شرکت فروشنده عابر بانک شماره ثبت و شناسه ملی را استعلام کنید. با بررسی شماره ثبت شرکت و جستجوی آن در اینترنت می توانید از محل رسمی شرکت، اعضای هیأت مدیره و سرمایه ثبتی شرکت اطلاع پیدا کنید. سایتهای بسیاری برای فروش دستگاه عابر بانک فعال هستند اما بسیاری از آنها شرکت معتبری نیستند و نمی توان برای خرید دستگاه به آنها اعتماد کرد.

قیمت دستگاه عابر بانک دست دوم

قیمت دستگاه عابر بانک دست دوم بسته به کیفیت و سلامت قطعات داخلی آن مشخص می شود. یک عابر بانک دست دوم ممکن است بین 30 تا 50 میلیون تومان (در سال 1402) قیمت داشته باشد. هنگام خرید عابر بانک دست دوم دقت کنید که هر کدام از قطعات آن مشکل داشته باشد باید بعداً برای تعمیر آن هزینه بپردازید. از مهمترین قطعات عابر بانک که تعویض آن برای شما هزینه زیادی خواهد داشت صفحه کلید یا پین پد آن می باشد.

نصب عابر بانک در مغازه

در واقع بهترین محلی که برای نصب عابر بانک پیشنهاد می شود مغازه شماست. شما می توانید در مغازه خود علاوه بر اینکه به فروش محصولات می پردازید، با نصب عابر بانک درآمد هم داشته باشید. در صورتی که مغازه شما در محل مناسبی در معرض رفت و آمد مردم می باشد و اطراف آن عابر بانک کم هست، بهترین کار برای افزایش درآمد شما، نصب عابر بانک می باشد.

قیمت دستگاه عابر بانک دیواری

قیمت دستگاه عابر بانک دیواری از دستگاه عابر بانک سالنی بالاتر است. قبل از خرید حتماً در مورد تفاوت های عابر بانک دیواری و سالنی تحقیق کنید و سپس اقدام به خرید مدل مناسب کنید. دقت کنید که عابر بانک سالنی در بازار کمتر بوده و تمایل برای خرید آن نیز کمتر می باشد. پس حتماً هنگام خرید دقت کنید که اگر یک عابر بانک سالنی می خرید بعداً برای فروش آن با مشکل مواجه نشوید.

معایب خرید دستگاه عابر بانک

بزرگترین ایراد خریداران دستگاه عابر بانک تحقیق نکردن قبل از خرید عابر بانک است. اگر هنگام تحقیق قبل از خرید با شرکت معتبر مشورت کنید، همیشه معایب خرید دستگاه خودپرداز را به شما گوشزد می کنند. مهمترین عامل درآمد عابر بانک محل نصب آن است. در صورتی که محل مناسبی برای نصب عابر بانک انتخاب نکرده باشید به درآمد مورد نظر نخواهید رسید. پس از انتخاب محل نامناسب، خرید از شرکتهای نامعتبر یا خرید دستگاه بی کیفیت، باعث بروز مشکلات برای مشتریان می شود. پس همواره قبل از خرید تحقیق کنید تا درآمد زایی برای شما تبدیل به دردسر نشود و این سه نکته طلایی را در نظر داشته باشید:

  1. محل مناسب
  2. دستگاه با کیفیت
  3. شرکت معتبر

قیمت دستگاه عابر بانک

با توجه به نوسان قیمت دستگاه عابر بانک و همچنین مدل ها و کیفیت های مختلف، بهتر است همیشه برای استعلام از قیمت روز دستگاه عابر بانک با ما تماس بگیرید. شماره تلفن 02188765339 یا همراه 09202864727 در ساعات اداری پاسخگوی مشتریان متحرم می باشند. اگر در حال حاضر خارج از ساعات اداری است یا تمایل دارید ما با شما تماس بگیریم، از بخش پایین سایت خودپرداز ایران، روی گزینه تماس با ما کلیک کرده و درخواست تماس را انتخاب نمایید.

قیمت دستگاه های عابر بانک موجود

در حال حاضر در فروشگاه خودپرداز ایران انواع دستگاه خودپرداز وجود دارد که کافی است برای مشاهده مشخصات هر کدام روی لینک مربوطه کلیک کنید و برای مشاوره و استعلام قیمت با ما تماس بگیرید. تعدادی از عابر بانک های پر فروش بدین شرح می باشند:

 

5/5 - (3 امتیاز)