درخواست خدمات

سامانه ثبت خرابی دستگاههای خودپرداز

در این سامانه حتی بدون داشتن قرارداد پشتیبانی یا گارانتی، می توانید ایراد دستگاه خودپرداز خود را شرح داده و لاگ فایلهای مربوطه را پیوست درخواست خود کنید. کارشناسان ما پس از بررسی درخواست، با شما تماس خواهند گرفت و همواره آخرین وضعیت درخواست شما به ایمیل شما ارسال می شود.

برای پیگیری درخواستی که قبلاً ثبت کرده اید می توانید اینجا کلیک نمایید.

درخواست خدمات خودپرداز

اگر عضو سایت هستید در این بخش می توانید وارد شوید و یا ثبت نام نمایید و یا آنرا رها کرده و در بخش بعد مشخصات خود را وارد کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.

راهنمای ثبت درخواست:

  1. موضوع: به عنوان مثال ریست شدن دستگاه، غیر فعال شدن، ضبط کارت، …
  2. شرح درخواست: در این قسمت دقیقاً تاریخ و ساعت رخداد مشکلات را ذکر کنید. یا اگر مشکل تکرار می شود ذکر کنید که معمولا چه مدت یک بار این اتفاق می افتد و علائم آن چیست. مثلاً دستگاه کارت نمی گیرد. پیام … روی مانیتور مشتری و پیام … روی اپراتور پنل نمایش داده می شود. البته بهتر است از پیامها عکس بگیرید و پیوست کنید.
  3. نوع: عمومی
  4. اولویت: اهمیت موضوع و اولویت بررسی آنرا انتخاب نمایید
  5. پیوست: مهمترین بخش ثبت خرابی پیوست می باشد. بدون لاگ فایل و تصاویر مانیتور، پیدا کردن عامل خرابی و رفع آن خیلی مشکل می باشد. حتماً کلیه لاگ فایلهای مربوط به تاریخ رخداد مشکل را پیوست نمایید. برای نرم افزار یاس، از مسیر C:\Program Files\Yass کلیه فایلهای با پسوند log را برداشته و همچنین اگر مشکل مربوط به روزهای قبل است از مسیر C:\Program Files\Yass\LogArchive فایلهایی که نامشان با all.log شروع شده و مربوط به تاریخ و ساعت مورد نظر می باشند را کپی کنید. همچنین اگر پیام خطا روی مانیتور مشتری یا اپراتور پنل یا ژورنال مشاهده کردید از آن عکس گرفته و همراه با لاگ فایلها همه را پیوست نمایید.

دقت کنید که به درخواستهای ناقص و بدون لاگ و یا درخواستهای کلی مثلاً “دستگاه من مدام ریست می شود” یا  “دستگاه من بعضی کارتها را ضبط می نماید” و درخواستهای مشابه، ترتیب اثر داده نخواهد شد. حتماً تاریخ و ساعت باید ذکر شده و لاگ فایلهای کامل و تصاویر کامل باید پیوست شود.
Forgot Password?  Click Here
Have ticket ID? Click Here to get ticket link

OR

Category:
Please Wait

نام*


آدرس ایمیل*


موضوع*


شرح درخواست*


نوع*


اولویت*


پیوست

Are you human?*
Sorry to ask but we need to keep spam bots out. Please click below checkbox and wait until it is done.
wpspnocaptcha I'm not a robot

Please Wait...
Please Wait
به اشتراک بگذارید:
error: برای مجوز انتشار مطالب با ما تماس بگیرید
support
icon
Need Help?
Close
skype
Skype Chat
skype-phone
Skype Call
menu-icon
Support Ticket