قطعات انواع خودپرداز

در فروشگاه خودپرداز ایران، قطعات انواع خودپرداز موجود در کشور قابل مشاهده و خرید می باشد. برای پیدا کردن قطعه مورد نظرتان می توانید از دسته بندی محصولات سایت استفاده کرده و یا در فرم جستجوی بالای سایت، نام قطعه مورد نظر خود را جستجو نمایید.

قیمت قطعات خودپرداز NCR

خودپرداز NCR از قدیمی ترین و پرفروش ترین خودپردازهای شخصی در بازار می باشد که در نتیجه بیشترین جستجو ها در مورد قطعات و قیمت قطعات خودپرداز NCR می باشد. ارزان ترین قطعه خودپرداز NCR غلتک ها و چرخ دنده های آن است و گران ترین قطعه آن، دیسپنسر کامل NCR می باشد. ارزان ترین قطعه خودپرداز cup vacuum  می باشد که یک قطعه کوچک برای کشیدن اسکناس و خارج کردن آن از کاست می باشد. قیمت کاپ وکیوم حدود 0.1 دلار می باشد و هشت عدد از آن در دیسپنسر خودپرداز NCR وجود دارد.

فروش قطعات خودپرداز وینکور

خودپردازهای Wincor در بازار خودپردازهای شخصی که مدلهای 2050، 2150، 2100، 1500 و … می باشند، به مراتب از خودپرداز NCR با مدلهای 5886 و 5886 و 5877 با کیفیت تر و به روز تر می باشند. قطعات خودپرداز وینکور قیمت بالاتری داشته اما به همان نسبت کیفیت و دوام بالاتری نیز دارند.

قطعات NCR 5886

خودپرداز NCR 5886 که با P86 نیز شناخته می شود، از مدلهای دیگر NCR در کشور فروش بیشتری داشته است. این مدل خودپرداز دیواری، از خودپرداز هم رده آن با مدل 5887 کمی عریض تر می باشد. از پرکاربردترین قطعات این خودپرداز قطعات مصرفی کارت خوان مانند هد، پری هد، غلتک، تسمه و … می باشد.

قطعات خودپرداز هیوسانگ

خودپرداز هیوسانگ یک خودپرداز با کیفیت کره ای می باشد که قطعات آن در بازار به نسبت قطعات خودپردازهای NCR و WINCOR کمیاب تر می باشد. تنها ماژول مشترک این خودپرداز با تعدادی دیگر از خودپردازهای موجود در کشور، کارت خوان Sankyo 3Q8 می باشد. این مدل کارتخوان در خودپردازهای قدیمی Banqit و بعد از آن درخودپردازهای King Teller نیز استفاده شده است. خودپردازهای راویس نیز از همین کارت خوان استفاده می کنند.

شاتر دستگاه خودپرداز

شاتر یا دریچه، قطعه ای از خودپرداز است که در دو ماژول کارت خوان و دیسپنسر استفاده می شود. شاتر کارت خوان یا دریچه ورودی کارت خوان، یک قطعه با قابلیت باز و بسته شدن می باشد که اجازه ورود کارتهای متفرقه را به خودپرداز نمی دهد. شاتر دیسپنسر نیز قطعه ای می باشد که پس از شمارش اسکناس و تحویل کارت به مشتری، باز شده و اسکناس از دستگاه خودپرداز خارج می شود.

 

شاتر دستگاه خودپرداز

قیمت کارت ریدر NCR

کارت ریدر خودپرداز NCR ساخت شرکت Sankyo ژاپن می باشد که با نام imcrw شناخته می شود. این کلمه مخفف Integrated Motorized Card Reader Writer یا کارت خوان موتوری با قابلیت خواندن و نوشتن روی کارت می باشد. قیمت کارت خوان NCR کاملاً بستگی به کیفیت آن دارد. به طور کلی قیمت ماژولهای دستگاه خودپرداز بسته به کیفیت آنها متفاوت می باشد.

  1. کارت خوان کارکرده یا دست دوم: ارزان ترین قیمت کارت خوان NCR یک کارت خوان کارکرده می باشد که از دستگاه در حال کار باز شده است.
  2. کارت خوان ریفربیشد: سرویس کردن و تعویض قطعات ماژول، ریفر کردن می باشد. ماژولی که ریفر می شود، اصطلاحاً ریفربیشد می باشد. قیمت ماژول ریفربیشد بسته به کیفیت این عملیات و قطعات مصرفی متفاوت است.
  3. کارت خوان نو: کارت خوانی است که نو یا آکبند است و استفاده نشده است.

قیمت کارت ریدر NCR

قیمت کاست خودپرداز

کاست دستگاه خودپرداز مختلف از حدود 100 تا 200 دلار قیمت دارد. این قیمت به کیفیت و مدل و برند کاست بستگی دارد.

قیمت کاست خودپرداز

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *